درباره ما

اجاره اپارتمان مبله در تهران


اجاره آپارتمان مبله در تهران و اجاره سوئیت مبله در تهران

 
اکثر مسافرانی که قصد دارند برای سفری چند روزه به تهران بزرگ بیایند برای سکونت خود در جستجوی خانه ای آرام و مطمئن میگردند که محدودیت ها و سختی های رزرو و اقامت هتل را نداشته باشد.اگر شما نیز میخواهید سکونت در آپارتمانی راحت و ارزان را تجربه کنید می توانید از خدمات اجاره آپارتمان مبله در تهران استفاده کنید.

اجاره سوئیت روزانه ، هفتگی و ماهانه
اجاره مستقیم از مالک بدون پرداخت کمیسیون
مبله کامل شامل : یخچال ، گاز ، تخت ، تلویزیون و . . .
دسترسی آسان به مترو و اکثر نقاط تهران

جهت رزرو و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 09120364065 و 09371935053 تماس بگیرید


از اینکه آپارتمان های مبله طبا را جهت اقامت انتخاب کردید از شما سپاسگزاریم.
طبا مبله فعالیت خود را از سال 90 در تهران آغاز کرد. با تلاش مستمر گروه طبا مبله و همکاری شما عزیزان توانستیم تا امروز افتخار میزبانی از شما عزیزان را در اجاره آپارتمان مبله در تهران داشته باشیم . امید است که بتوانیم هر روز بهتر از قبل رضایت شما عزیزان را جلب کنیم و تمام سعی خود را در بهینه کردن آپارتمان های مبله و تجهیزات آپارتمان های مبله می نماییم.
امید که مسافران محترم از اسکان در آپارتمان های مبله راضی باشند و مثل گذشته پذیرایتان باشیم.
در حال حاضر طبا مبله واحدهای متعددی دارد و تلاش در بهبود کیفیت و کمیت واحدها دارد. آپارتمان های مبله در آزادی و نارمک و مجیدیه و فرجام و سیدخندان و دبستان و . . . می باشد که در قسمت گالری و آپارتمان ها توضیحات کامل نوشته شده است.
لازم به ذکر است که تمامی آپارتمان های مبله ما از امکانات مساوی و قیمت یکسان برخوردار می باشند ، برتری اقامت در آپارتمان های مبله طبا نسبت به اقامت در هتل یا مسافرخانه داشتن تجهیزات آشپزی و شستشو و پذیرایی از مهمان می باشد. اگر برای اقامت از هتل های چند ستاره استفاده کنید حتی برای صرف چای باید به کافی شاپ هتل بروید در صورتی که در آپارتمان های مبله این محدودیت ها را ندارید.
آپارتمان های مبله طبا ساختمان دربست است. بر خلاف سایر آپارتمان های مبله که یک واحد در ساختمان مسکونی یا اداری است این آپارتمان های مبله در یک ساختمان دربست واقع شده که تمامی طبقات در اختیار مسافران می باشد . جهت امنیت بیشتر ساختمان و آسایش شما مسافران محترم ساختمان مجهز به سیستم سرایداری و نگهبانی می باشد .
در زمان جستجو جهت یافتن آپارتمان مبله ممکن است مشاوران عزیز آپارتمان های مبله طبا را به شما معرفی کنند یا عکس آپارتمان های مبله ما را در سایت های خودشان درج کرده باشند و با قیمت بالاتر به شما مسافران محترم معرفی نمایند. ولی در نهایت شما این آپارتمان ها را از گروه مبله طبا و با قیمتی که در سایت درج شده تحویل میگیرید تحویل میگیرید . بنابراین به نفع شماست که در انتخاب دقت نمایید.