هزینه اجاره آپارتمان مبله در تهران

هزینه اجاره اپارتمان مبله در تهران قیمت اجاره اپارتمان مبله در تهران

تعیین قیمت اجاره آپارتمان مبله در تهران معیار خاصی ندارد و مالک آپارتمان مبله با توجه به شرایط خانه و تجهیزاتی که در آپارتمان مبله گذاشته، خود قیمت را مشخص میکند.
ولی چند مورد کلی وجود دارد که در تعیین قیمت آپارتمان مبله نقش موثر دارد.

قیمت اجاره آپارتمان مبله در تهران :


1.    موقعیت جغرافیایی آپارتمان مبله که آپارتمان های مبله که شمال شهر یا غرب شهر تهران هستند قیمت بیشتر نسبت به جنوب یا شرق تهران دارد.
2.    تجهیزات : بعضی از آپارتمانهای صرف نظر از موقعیت مکانی از تجهیزات بسیار لوکس استفاده کرده اند مثلا مایکروفر ،  اینترنت ، چای ساز، و . . .  که بخاطر صرف هزینه بیشتر برای تجهیزات قیمت این آپارتمان های مبله بیشتر می باشد.
3.    محدوده طرح ترافیک : آپارتمانهای مبله که داخل طرح ترافیک هستند قیمت پایین تری دارند چون کسانی که از این آپارتمانهای مبله استفاده میکنند امکان استفاده از اتومبیل شخصی ندارند.
و در کل برای اقامت کوتاه مدت نیازی به صرف هزینه های بالا نیست و صرفا وسایل اولیه ومورد نیاز روزانه و بهداشت آپارتمانهای مبله حائز اهمیت است که گروه آپارتمانهای مبله طبا برای کاهش هزینه مسافران عزیز موارد غیر ضروری را حذف کرده تا قیمت اجاره آپارتمان مبله کاهش داشته باشد و همه دوستان بتوانند از این آپارتمانهای مبله استفاده کنند .

اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران

گالری تصاویر آپارتمان های مبله